Menü Kapat

Proof Su Yalıtım Membran Uygulamaları

FPO Esaslı Proof Membranlar:

Grobeton üzerine uygulanan ve ek yerlerindeki bitül yapışkanlar sayesinde herhangi bir mekanik işlem yapmadan birbirine yapıştırılan ve koruma betonu gerektirmeyen, üzerine dökülen betonun tamamına yapışarak suyun betona ulaşmasını engelleyen yüksek elastikiyete sahip FPO esaslı membrandır. Detay ve köşe birleşim yerlerinde özel bantlar ile sistem tamamlanmaktadır.

Uygulama Alanları:

  • Derin temeller ve toprak altında kalan diğer yapılarda,
  • Tek yüz perdelerde

Bitüm Esaslı Proof Membranlar:

Grobeton üzerine uygulanan ve ek yerleri şaloma yardımıyla ısıtılarak yapıştırılan koruma betonu gerektirmeyen, üzerine dökülen betonun tamamına yapışarak suyun betona ulaşmasını engelleyen minimum 4mm kalınlığında yüksek elastikiyete sahip Bitüm esaslı membrandır.

Uygulama Alanları:

  • Derin temeller ve toprak altında kalan diğer yapılarda,
  • Tek yüz perdelerde

Neden Erem Yalıtım ?

Erem Yalıtım, inşaat sektöründe 2004 yılından bu yana edindiği bilgi ve tecrübelerin bir araya gelmesiyle müşterilerine;
  • Doğru çözüm analizleri ve kaliteli ürün portföyüyle teknik destek sunmayı
  • Alanında uzmanlaşmış ekiplerle üst düzey işçilik hizmeti vermeyi
  • Doğru ürün, doğru uygulama ile yurt içi ve yurt dışı projelerinizde güvenilirliği, kaliteyi ve konforu sağlayarak yapıların servis ömrünü uzatmayı hedeflemektedir.
Yeni Teknoloji Su Yalıtımı, Endüstriyel Zemin Kaplamaları alanında hizmet veren şirketimiz teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve geniş ürün/sistem yelpazesi ile uygulanabilir en doğru yoldan başarıya ulaşmayı sağlamaktadır.

Proof Su Yalıtım Membran Uygulamaları Hakkında Bilgi Alın

Doğru hizmeti uzman kadromuz ve teknik bilgi birikimimiz ile uzun ömürlülük esasında sunuyoruz.

Bizi Tercih Eden Kuruluşlar