Menü Kapat

Bayiliklerimiz

Sistem kalitesini; Dünya Standartları kriterlerine uygun Üretim yapan çözüm ortakları tercih ederek garanti altına almak firmamızın öncelikleri arasında yer almaktadır. Üretim sahaları ve ürün Standart Sertifikasyonları tamamlanan, global AR-GE çalışmaları ile inovatif öneriler üreten ve kalıcı çözüm sağlayacağı sahada uygulanabilirliği test edilerek onaylanmış sistemleri olan Firmalar ile yıllardır interaktif yol arkadaşlığı sürdürülmektedir. Bu sayede ekonomik kıyaslar sağlanabilinerek; ulaşılabilir ve uygulanabilir kalite ile Sistem Garantisi Politikamız sürdürülebilir hale gelmektedir.

BASF Master Builders Solution: BASF 150 yıldır, sürdürülebilir bir gelecek için çalışan dünyada 113.000 çalışanı ve 75 milyar Euro yıllık satış rakamlarına ulaşmış lider kimya şirketi ünvanını taşımaktadır. 50’den fazla ülkede üretim faaliyetleri bulunan firmanın 2016 yılından bu yana uzman uygulayıcı ve satıcı bayiliğini yapmaktayız.

BAYER Yapı Kimyasalları: Bayer 150 yılı aşkın süredir dünyanın her yerinde faaliyet gösteren bir inovasyon şirketidir. Yapı Kimyasalları sektöründe ürettiği özel ürünler ile projelerde yer almaktadır. Firmamız Bayer Kimya ile poliürea ürünleri alanında özel bayilik anlaşması yapmıştır ve bu alanda çalışmalarımız devam etmektedir.

MARDAV Yalıtım Malzemeleri: 1961 yılında Belçika merkezli olarak kurulan firmanın yıllık 7 milyar Euro cirosu ve 40 ülkedeki yapılanması ile bünyesinde bulunan Ravaber, Multiplan, Stoper, Bitumex, Armstrong gibi güçlü markalarla sektörünün öncüsü firmalardandır. Firmamız su yalıtımı grubunda uzman uygulayıcı bayiliğini ve ısı yalıtımı grubunda satıcı bayiliğini yapmaktadır.

EUCLID Yapı Kimyasalları: Euclid Yapı Kimyasalları Kuzey ve Güney Amerika bölgesinin en büyük yapı kimyasalı üreticisidir. Aynı zamanda birçok firmaya hammadde tedarikçiliği yapmaktadır. Poliüretan beton ve epoksi zemin kaplamaları alanında faaliyet gösteren firmanın uzman uygulayıcı bayisi olarak çalışmaktayız.

KCC Yapı Kimyasalları: 1958 yılında Kore’de kurulmuş olan şirket Korean Chemical Company kelimelerinin kısaltması olarak KCC adıyla faaliyet göstermektedir. Hyundai Motors ailesiyle de akrabalığı bulunan şirket kısa zamanda gelişerek geleceğin teknolojisi ürünler üretme başarısı göstermiştir. Firmamız 2017 yılında çalışmaya başlamış olup zemin kaplamaları alanında uzman uygulayıcı bayiliği yapmaktadır.

MAPEI Yapı Kimyasalları: 1937 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren İtalya ve Avrupa’nın en önemli markalarından biri olan firma üstün kaliteli ürünleri ve yenilikçi teknolojileriyle, prestijli, eko-sürdürülebilir projeler ve şantiyelerde faaliyet gösteren tasarımcılar, müteahhitler, ustalar ve müşteriler için ideal ortaktır. Firmamız Mapei’nin 2016 yılından bu yana uygulayıcı ve satıcı bayiliğini yapmaktadır.